MESLEK KURSLARI VE EĞİTİM BELGELERİ

AHŞAP ÜST YÜZEY İŞLEMCİSİ

Meslek kursları ve eğitimleri milli eğitim bakanlığı ve e – devlet onaylıdır. Seçmiş olduğunuz alanda ki iş olanaklarından faydalana bilmek ve uluslar arası iş başvurularında öz geçmişinize ekleyebileceğiniz bu kurs ve eğitim belgeleri sizin o meslekte uzmanlığınız olduğu anlamına gelir. Sertifika gerektiren işlerde aldığınız eğitim veya kurs bitirme belgesine sahip olmak zorunludur.

Kurumumuza başvurarak ” Ahşap Üst Yüzey İşlemcisi ” alanında/dalında ki tüm kurs diplomalarına ve eğitim belgesine kısa sürede online eğitim ile sahip olabilirsiniz.

Ekibimiz alanında uzman kişilerle sizleri buluşturarak online eğitim ile kısa sürede belgenizi teslim almanız konusunda sizin  için gerekli adımları takip ediyor ve gerekli eğitim & sınav sürecinde sertifikanızı teslim alana kadar sizinle iş birliği yürütüyor.

Tüm sertifika ve eğitimlerimiz ülkemiz başta olmak üzere uluslararası tüm standartlara uygundur. Sahip olduğunuz belgeler türkiye.gov.tr ve e-devlet onaylıdır.

Belge alma süreci hakkında ve aklınıza gelen her konuda bilgi almak için bizi 7/24 arayabilir veya canlı destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

1-rub-ahsapustyuzey

EĞİTİM TÜRÜ

Online Eğitim

EĞİTİM SÜRESİ

15 GÜN