Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Kurs Proğramı

MOBİLYA İMALATÇISI

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanun’unun 17’inci maddesine göre mesleki eğitim alma zorunluluğu bulunan tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde, yapacağı işle ilgili mesleki eğitim aldığını belgeleyemeyenler çalıştırılamaz.

Mesleki yeterlilik belgesi ulusal yeterlilikte belirtilen öğrenme kazanımlarına (bilgi, beceri ve yetkinlik) sahip olduğunu gösteren, işçinin söz konusu işin gerektirdiği vasıfları taşıdığının bir gösteren belgedir.

Kurumumuza başvurarak ” Mobilya İmalatçılığı ” belgesine kısa sürede online eğitim ile sahip olabilirsiniz.

Ekibimiz alanında uzman kişilerle sizleri buluşturarak online eğitim ile kısa sürede belgenizi teslim almanız konusunda sizin  için gerekli adımları takip ediyor ve gerekli eğitim & sınav sürecinde sertifikanızı teslim alana kadar sizinle iş birliği yürütüyor.

Tüm sertifika ve eğitimlerimiz ülkemiz başta olmak üzere uluslararası tüm standartlara uygundur. Sahip olduğunuz belgeler türkiye.gov.tr ve e-devlet onaylıdır.

Belge alma süreci hakkında ve aklınıza gelen her konuda bilgi almak için bizi 7/24 arayabilir veya canlı destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

mobilyaimalatciligi-icerik

EĞİTİM TÜRÜ

Online Eğitim

EĞİTİM SÜRESİ

15 GÜN