Ustalık ve Usta Öğretici Belgeleri

Saraciye Modelistliği

Ustalık belgesi, belgenin olduğu meslekte işi en iyi standartlarda yapıldığını ifade eden resmi bir belgedir. Ustalık belgesi bilgi birikim tecrübe isteyen bir belgedir. Ustalık belgesi başvuru yaparak alınabilecek bir belge olsa da belgeyi alabilmek için gereken bilgi birikim tecrübe ciddi seviyelerdedir. Mesleği yapan kişinin meslek için nitelikli bir iş gücü olduğunun kanıtı olan ustalık belgesi uzun seneler ve sıkı çalışma ile kazanılmış bilgi birikimin kanıtıdır.

Ustalık belgesi nasıl alınır sorusu internet aramalarında en sık kullanılan soru şeklidir. Ustalık belgesi nasıl alınır diye araştırmalar yapan ve ustalık belgesi almaya çalışan insanlar genellikle bir işte uzun süreler tecrübesi olan veya meslekle ilgili iyi eğitim almış kendini iyi yetiştirmiş insanlardır. Ustalık belgesinin zorunluğu olduğu mesleklerde çalışmak için ustalık belgesinin olması şarttır. Belirli seviyede bir bilginin birikim zorunlu tutulduğu alanlarda ustalık belgesi olamayan kişi ne kadar iyi çalışırsa çalışsın o alanda çalışamaz. Bu yüzden son zamanlarda ustalık belgesi nasıl alınır gibi sorular daha sık araştırılmaya ve cevap aranmaya başlamıştır. Ustalık belgesi başvuru gibi internet aramaları ustalık belgesi nasıl alınır sorusunun ardından internette en sık yapılan aramalardan bir tanesidir.

Kurumumuza başvurarak ” SARACİYE MODELİSTLİĞİ ” alanında/dalında ustalık, kalfalık ve usta öğretici belgesine kısa sürede online eğitim ile sahip olabilirsiniz.

Ekibimiz alanında uzman kişilerle sizleri buluşturarak online eğitim ile kısa sürede belgenizi teslim almanız konusunda sizin  için gerekli adımları takip ediyor ve gerekli eğitim & sınav sürecinde sertifikanızı teslim alana kadar sizinle iş birliği yürütüyor.

Tüm sertifika ve eğitimlerimiz ülkemiz başta olmak üzere uluslararası tüm standartlara uygundur. Sahip olduğunuz belgeler türkiye.gov.tr ve e-devlet onaylıdır.

Belge alma süreci hakkında ve aklınıza gelen her konuda bilgi almak için bizi 7/24 arayabilir veya canlı destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

1-sarraciye-modelistligi-rub-akademi-meslek

EĞİTİM TÜRÜ

Online Eğitim

EĞİTİM SÜRESİ

15 GÜN